Contact

Voor algemene vragen kan er gemaild worden naar: Bestuur@svplexus.nlDaarnaast zijn wij elke woensdag van 11:00 tot 14:00 aanwezig in de studentenkamer op de HAN, kapittelweg 33. 

Algemeen telefoonnummer:
06-47001256

Vragen voor een specifiek bestuurslid:

Voorzitter: voorzitter@svplexus.nl
Secretaris: secretaris@svplexus.nl
Penningmeester: penningmeester@svplexus.nl
Commissaris Intern: intern@svplexus.nl
Commissaris Extern: extern@svplexus.nl

Vragen voor een van onze commissies:
Feestcommissie: feest@svplexus.nl
Introcommissie: intro@svplexus.nl
Activiteitencommissie: activiteiten@svplexus.nl
PR-commissie: pr@svplexus.nl
Studiebegeleidingcommissie: studiebegeleiding@svplexus.nl
Reiscommissie: reis@svplexus.nl
Re√ľnistencommissie: reunisten@svplexus.nl
‚ÄčSymposiumcommissie: symposium@svplexus.nl
Lustrumcommissie: lustrum@svplexus.nl

Kamer van Koophandel:
Ons KVK nummer is: 60538627

Onze sponsoren