Anatomisch Museum

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
Activiteiten commissie
Datum en tijd
29 sep. 2021 14:30 - 16:45
Locatie
Geert Grooteplein Noord 21, 6525 EZ Nijmegen

Anatomisch Museum

Lieve Plexus leden, 

Ook dit jaar hebben wij weer een rondleiding in het museum voor anatomie en pathologie van het Radboud UMC voor jullie kunnen regelen! Het museum bestaat uit twee delen. Een museum dat de humane anatomie toont en een museum dat de humane pathologie toont. We zullen met twee groepen van 15 studenten tegelijkertijd een rondleiding volgen door beide delen van het museum. Deze rondleiding zal gegeven worden door iemand van het Radboud. Lijkt dit je interessant? En wil je meer weten over de humane anatomie en de humane pathologie? Meld je dan snel aan via de site van S.V. Plexus. 

Datum: Woensdag 29 september 2021
Locatie: Geert Grooteplein Noord 21, 6525 EZ Nijmegen 
Kosten: €3,-

Alleen voor plexus leden! 
Bij deze activiteit kun je 5 kwaliteitspunten krijgen. Meld je hiervoor ook aan bij de GGM activiteitenkalender! Anders krijg je geen kwaliteitspunten.

Liefs,
De activiteitencommissie

Let op: 
Je kunt je aanmelden tot 21 sept 12:00. Afmelden is mogelijk tot 24 sept 12:00. Meld je je na deze datum en tijd af dan kun je geen aanspraak meer maken op geld terug. We verwijzen je hiervoor naar ons huishoudelijk reglement. 

 

 

 

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze samenwerkingspartners