Speeddate met het bestuur

Over dit evenement

Categorie
Sociaal
Organisator
bestuur 2022/2023
Datum en tijd
15 feb. 2023 19:00 - 21:00
Locatie
n.t.b.

Speeddate met het bestuur

Lieve plexusleden,

Heb jij nou interesse in een bestuursjaar? Of ben je benieuwd wat onze functies zijn en wat we allemaal doen? Op 15 februari om 19:00 organiseren wij een speeddate met het bestuur, hier kan je terecht voor meer informatie en alle vragen die je over het bestuur hebt.

Lijkt het jou leuk om: naaste je studie extra uitdaging te krijgen, nieuwe mensen te leren kennen, je op zowel persoonlijk als professioneel vlak te ontwikkelen en unieke ervaringen met je bestuursgenoten mee te maken? Kom dan gezellig langs voor een praatje! Aanmelden kan nu via de site!

(Locatie volgt nog)

Liefs,
Het negende bestuur van s.v. Plexus

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien

Onze samenwerkingspartners