Lezing mercy ships
Over dit evenement
- Categorie
- Educatief
- Organisator
- Educatie/internationaliseringscommissie
- Datum en tijd
- 12 mei 2026 17:30 - 19:00
- Locatie
- Kapittelweg 33
- Deelnemers
- 23 deelnemers
Lieve leden,
12 mei is het de dag van de verpleging, hoe leuk is het om je dan als (wordend) verpleegkundige verder te ontwikkelen door naar een lezing te gaan!
Tijdens deze lezing nemen vrijwilligers van Mercy Ships jullie mee in hun werk aan boord van ziekenhuisschepen, waar zij gratis medische zorg verlenen aan mensen in ontwikkelingslanden. Ze delen hun ervaringen over werken in een internationale setting en de impact die zij maken op het leven van hun patiënten.
De lezing word onder andere gegeven door een alumni verpleegkunde student! Daarnaast worden we tijdens de lezing ook letterlijk meegenomen aan boord door live te bellen met een verpleegkundige die op dat moment aan het werk is op een van de schepen.
Datum: 12 Mei
Tijd: 17.30
Locatie: Kapittelweg 33, lokaal volgt
Voor deze activiteit zijn kwaliteitspunten te verdienen. Vergeet niet je aan te melden via de activiteitenkalender! Dit kan vanaf 2 dagen voor de activiteit.
Liefs,
De educo
Deelnemers
Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien