Anatomisch museum

Deelname

Aanmelden voor dit evenement is niet meer mogelijk

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
Activiteiten Commissie
Datum en tijd
30 sep. 2020 13:45 - 16:00
Locatie
Museum voor Anatomie en Pathologie

Hallo allemaal,

Heb je altijd al meer willen weten over anatomie en pathologie? Dan is dit je kans.

Op 28 september van 14:00 tot 16:00 Zullen wij vanuit de activiteitencommissie een rondleiding organiseren bij het museum voor anatomie en pathologie van het Radboud UMC. Het museum bestaat uit twee delen. Een gedeelte dat de humane anatomie laat zien en een ruimte met de humane pathologie.

Wij zullen met een groep van 20 man een rondleiding volgen. Lijkt het je interessant?
Meld je dan vanaf nu aan (op de site van s.v. Plexus!)

Locatie: museum voor Anotomie en pathologie radboud.

Je kunt je aanmelden tot 25 september. Afmelden is mogelijk tot 27 september 21:00. Meld je je na deze datum en tijd af dan kun je geen aanspraak meer maken op geld terug. We verwijzen je hiervoor naar ons huishoudelijk reglement.

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien